Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK


0  1  2  3  4  5  6  7  

2015-02-27

Johann Strauss byłby pod wrażeniem

[obrazek]

"Nad pięknym, modrym Dunajem" w sobotni wieczór znalazła się widownia Domu Kultury. Licznie zgromadzona publiczność była pod wrażeniem koncertu dobrze znanej Orkiestry im. Johanna Straussa.

więcej »

2015-02-26

Znamy terminarz meczów domowych KS Łomianki

[obrazek]

Klub Sportowy Łomianki opracował szczegółowy terminarz meczów, które w rundzie wiosennej będzie rozgrywał na własnym stadionie. Nasi piłkarze wznowią rozgrywki czwartej ligi już 7 marca. Ich przeciwnikiem będzie MKS Przasnysz.

więcej »

2015-02-26

Nie dla mieszkańców, tylko z mieszkańcami

[obrazek]

- Studium i plany zagospodarowania przestrzennego nie są dla mieszkańców, tylko są tworzone z mieszkańcami - powiedział wyraźnie Zastępca Burmistrza, Piotr Rusiecki. Odbyły się pierwsze warsztaty urbanistyczne dla obszarów objętych sporządzanymi miejscowymi planami w Dziekanowie Polskim.

więcej »

2015-02-25

STOP wypalaniu traw!

[obrazek]

Przełom zimy i wiosny to czas, kiedy wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków rolnych. Straż Pożarna ostrzega przed wypalaniem traw na terenie gm. Łomianki. - Rosną koszty i straty związane z tymi akcjami - mówią strażacy.

więcej »

2015-02-25

Zmiana terminów rekrutacji dla przedszkolaków

[obrazek]

Uwaga rodzice! Nastąpiła zmiana terminów postępowania rekrutacyjnego do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie gm. Łomianki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

więcej »

2015-02-24

Rusza wiosenna edycja Ligi Przedszkolaka

[obrazek]

Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe prowadzi zapisy do wiosennej edycji Ligi Przedszkolaka. Wcześniejsze tego typu imprezy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców.

więcej »

2015-02-24

Zmiana godzin pracy Urzędu Miejskiego w Łomiankach

[obrazek]

Urząd Miejski w Łomiankach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, wprowadza nowe godziny pracy urzędu. Dłuższy czas pracy w poniedziałki i czwartki pozwoli każdemu mieszkańcowi załatwić interesującą go sprawę oraz uzyskać potrzebną informację.

więcej »

2015-02-23

Szybki PIT znowu w akcji!

[obrazek]

Ogólnopolska akcja Szybki PIT dotycząca składania rocznych zeznań podatkowych ruszyła po raz 6. Głównym celem akcji jest uświadomienie podatnikom tego, jakie korzyści płyną z terminowego i szybkiego składania deklaracji podatkowych oraz rozpowszechnienie informacji o możliwości składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.

więcej »

2015-02-20

Będą maszerować dla generała Bołtucia. Trwają zapisy!

[obrazek]

Już 7 marca odbędzie się Rajd im. Generała Brygady Mikołaja Bołtucia "Szlakiem KPN". Będzie to wstęp do piątej rekonstrukcji Bitwy pod Łomiankami. Organizatorzy zapewniają m.in. przejazd do Palmir, zwiedzenie muzeum, ciepły posiłek i świetną atmosferę!

więcej »
Archiwum Aktualności


Copyright (C) 2011 UM Łomianki
 
Kontakt z urzędem
Urząd Miejski w Łomiankach

05-092 Łomianki
ul. Warszawska 115
tel. (22) 768 63 24
fax (22) 768 63 02

umig@lomianki.pl

Urząd Miejski pracuje:

Poniedziałek,Czwartek 10.00 - 18.00
Wtorek,Środa,Piątek 8.00 - 16.00


[obrazek]
Galeria
[obrazek]
Fundusz spójności
Gospodarka odpadami
Poznaj naszych przedsiębiorców
http://zwierzeta-z-lomianek.webnode.com/
Bitwa
Brukowa
Karta3+4+
Komunikacja
Unia
Turystyka
e-miasto
ePUAP