Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
FUNDUSZ SPÓJNOŚCI | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi
[obrazek]

2016-08-31

10 tygodni i po wakacjach!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Kończą się i wakacje! Już jutro, we czwartek 1 września dla uczniów szkół w całej Polsce tradycyjnie zabrzmi "pierwszy dzwonek". Część uczniów rozpocznie walkę o oceny w szkołach, część... odliczanie dni do następnych ferii.

więcej »
[obrazek]

2016-08-30

Sezon na inwestycje

Na terenie gm. Łomianki realizowane są kolejne inwestycje. Budujemy szkoły i przedszkole, trwa również przebudowa ul. Warszawskiej. To tylko część inwestycji, które są obecnie wykonywane. Zapraszamy do fotograficznej podróży po placach budowy.

więcej »
[obrazek]

2016-08-30

Derby na remis

Walka, emocje i cztery gole. W ten sposób można scharakteryzować sobotnie derby powiatu warszawskiego zachodniego. KS Łomianki zremisował z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 2:2.

więcej »
[obrazek]

2016-08-29

Budujemy na Zachodniej w Dąbrowie

Trwa kompleksowa przebudowa ulicy Zachodniej w Dąbrowie. Obecnie prowadzone są prace związane z budową odwodnienia. Mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia.

więcej »
[obrazek]

2016-08-29

Pożegnaliśmy lato w gorących rytmach

Kilka tysięcy mieszkańców pojawiło się na sobotnim "Pożegnaniu Lata 2016". Czadoman i Ramolsi zagrali koncert, który jeszcze długo będziemy wspominać. Zapraszamy do obejrzenia specjalnej fotorelacji.

więcej »
[obrazek]

2016-08-26

Trwa przebudowa ulicy Warszawskiej

Rozpoczęły się prace związane z remontem nawierzchni ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Graniczka. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać do końca października.

więcej »
[obrazek]

2016-08-26

Ugasili pożar stodoły przy Rolniczej

Strażacy z OSP Łomianki po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć w każdej sytuacji. W ostatni wtorek ugasili pożar stodoły i udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Brawo!

więcej »
[obrazek]

2016-08-25

Już niedługo dzieci wrócą do szkół

Powoli kończy się czas wakacyjnego wypoczynku i beztroski. Już 1 września rozpocznie się rok szkolny 2016/2017. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem uroczystości szkolnych na terenie gm. Łomianki.

więcej »
[obrazek]

2016-08-25

Pamiętamy o Niepodległej Rzeczypospolitej Kampinoskiej

W ostatnią niedzielę odbyła się coroczna uroczystość patriotyczno-religijna przy pomniku Niepodległej Rzeczypospolitej Kampinoskiej w Wierszach. W szeregi Związku Oficerów Rezerwy RP przyjęto łomiankowskich kombatantów.

więcej »
Archiwum Aktualności