Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Menu » Wytyczne do projektu budowy ul. Kościelna Droga

Wytyczne do projektu budowy ul. Kościelna Droga

Inwestycję tę podzielono na dwa odcinki. Pierwszy z nich biegnie od ul. Warszawskiej do ul. Rolniczej przy Wiklinowej, co przedstawiono na dwóch poniższych rysunkach (część I od ul. Warszawskiej do ul. Vivaldiego, część II od ul. Vivaldiego do ul. Rolniczej przy Wiklinowej).

[obrazek]


Drugi odcinek od Rolniczej przy Wędkarskiej do granic gminy Łomianki w ogóle nie był i nie jest projektowany. Co ważne! Pas drogowy ulicy Rolniczej nie jest objęty projektowaniem, gdyż przebudowa drogi powiatowej nie leży w kompetencjach gminy, a wyłącznie Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Wytyczne uwzględniają wiele uwag mieszkańców Łomianek, którzy wzięli udział w dwukrotnie przeprowadzanych w tej sprawie konsultacjach społecznych lub zgłosili je bezpośrednio do burmistrza Łomianek. O pomysłach mieszkańców pisaliśmy m.in. w art. pt. Kolejne konsultacje w sprawie przebiegu Kościelnej Drogi.

JZ, 18.06.2018 r.

Do góry