Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Inne » Paweł Bohdziewicz

[obrazek]

Od 18 lat mieszkam wraz z rodziną w gminie Łomianki, a od 9 lat jestem związany z Dziekanowem Leśnym. W tej kadencji jestem zastępcą burmistrza ds. technicznych.

Mam wyższe wykształcenie techniczne. Studia podyplomowe ukończyłem na Politechnice Warszawskiej w zakresie uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i unieszkodliwiania odpadów oraz w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w zakresie gospodarki nieruchomościami. Odbyłem wiele specjalistycznych szkoleń m. in. z zakresu: Zarządzania Budową na podstawie Warunków Kontraktowych FIDIC, Project Management – zarządzanie projektami w praktyce, Motywowanie i wywieranie wpływu na pracowników, Manager jako lider.

Pracę zawodową rozpocząłem w 2001 r. w ZBWiK w Łomiankach, a w 2011 r. zostałem Prezesem Zarządu, pracując wraz z zespołem nad studium wykonalności inwestycji w zakresie zadań inwestycyjnych o wartości ponad 80 mln zł (2011-2013). Od 2014 r. pracowałem w GPK „Eko-Babice” sp. z o.o., odpowiadając za realizację projektu o wartości ponad 230 mln zł składającego się z 3 części, z których 2 już zostały rozliczone. Okres realizacji projektu to lata 2009-2020.

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Moje hobby to biegi przeszkodowe, triatlon oraz turystyka wysokogórska.

fot: studio 222Do góry