Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK


Aktualności » Kultura stoi otworem!

Kultura stoi otworem!

Po trwającej ponad rok modernizacji i przebudowie, 18 maja 2012 uroczyście otwarto budynek Biblioteki Publicznej, Domu Kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach.
Przebudowa i modernizacja odbywała się etapami; ostatnią część budynku oddano do użytku pod koniec lutego, w marcu i kwietniu trwały ostatnie prace związane z rozruchem urządzeń i wyposażaniem pracowni.
 
Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 11.00. Wstęgę przecinali Burmistrz Łomianek - Tomasz Dąbrowski oraz Grażyna Kozińska, Miłosz Kamil Manasterski, Bogdan Łach i Tadeusz Kijański.  

[obrazek]

W programie dwudniowych uroczystości znalazło się wiele atrakcji dla mieszkańców Łomianek. W piątek, każdy kto odebrał darmową wejściówkę z Domu Kultury lub Biblioteki, mógł posłuchać najbardziej znanych utworów musicalowych i operetkowych w mistrzowskim wykonaniu Magdaleny Idzik, Andrzeja Kostrzewskiego i Mirosława Feldgebela.

[obrazek]

W sobotę natomiast nie zabrakło atrakcji dla dzieci.

Więcej o otwarciu budynku Biblioteki Publicznej, Domu Kultury oraz OSP w kolejnym numerze dwutygodnika "Gazeta Łomiankowska.pl" - już w piątek 25 maja.


Przygotowaliśmy dla Państwa również krótkie video relacje:

z oficjalnego otwarcia...... i z dnia otwartego.
Do góry
Copyright (C) 2011 UM Łomianki
pge  
Kontakt z urzędem
Urząd Miejski w Łomiankach

05-092 Łomianki
ul. Warszawska 115
tel. (22) 768 63 24
fax (22) 768 63 02

umig@lomianki.pl

Urząd Miejski pracuje:

Poniedziałek,Czwartek 10.00 - 18.00
Wtorek,Środa,Piątek 8.00 - 16.00


[obrazek]
Galeria
[obrazek]
Fundusz spójności
Gospodarka odpadami
Poznaj naszych przedsiębiorców
http://zwierzeta-z-lomianek.webnode.com/
Bitwa
Karta3+4+
Komunikacja
Unia
Turystyka
ePUAP