Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Kultura stoi otworem!

Kultura stoi otworem!

Po trwającej ponad rok modernizacji i przebudowie, 18 maja 2012 uroczyście otwarto budynek Biblioteki Publicznej, Domu Kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach.
Przebudowa i modernizacja odbywała się etapami; ostatnią część budynku oddano do użytku pod koniec lutego, w marcu i kwietniu trwały ostatnie prace związane z rozruchem urządzeń i wyposażaniem pracowni.
 
Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 11.00. Wstęgę przecinali Burmistrz Łomianek - Tomasz Dąbrowski oraz Grażyna Kozińska, Miłosz Kamil Manasterski, Bogdan Łach i Tadeusz Kijański.  

[obrazek]

W programie dwudniowych uroczystości znalazło się wiele atrakcji dla mieszkańców Łomianek. W piątek, każdy kto odebrał darmową wejściówkę z Domu Kultury lub Biblioteki, mógł posłuchać najbardziej znanych utworów musicalowych i operetkowych w mistrzowskim wykonaniu Magdaleny Idzik, Andrzeja Kostrzewskiego i Mirosława Feldgebela.

[obrazek]

W sobotę natomiast nie zabrakło atrakcji dla dzieci.

Więcej o otwarciu budynku Biblioteki Publicznej, Domu Kultury oraz OSP w kolejnym numerze dwutygodnika "Gazeta Łomiankowska.pl" - już w piątek 25 maja.


Przygotowaliśmy dla Państwa również krótkie video relacje:

z oficjalnego otwarcia...... i z dnia otwartego.
Do góry