Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Z wiatrówki strzelali w szyby wiat przystankowych

Z wiatrówki strzelali w szyby wiat przystankowych

Kryminalni z Łomianek zatrzymali trzech mieszkańców gminy. Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił im na przedstawienie Łukaszowi B., Maciejowi S. i Patrykowi S. zarzutów zniszczenia wiat przystankowych. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni z wiatrówki strzelali w szyby przystanków. Od początku roku uszkodzili łącznie 18 przystanków z terenu łomiankowskiej gminy powodując 8,5 tys. strat.

Policjanci z Łomianek zostali powiadomieni o wybiciu szyb w wiatach przystankowych. Jak ustalili funkcjonariusze, od początku roku w ten sposób zostało uszkodzonych 18 przystanków na terenie łomiankowskiej gminy. Sprawą zajęli się kryminalni. Policjanci podjęli czynności, które doprowadziły ich do ustalenia trzech mieszkańców gminy odpowiedzialnych za dokonane zniszczenia.

Funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego Łukasza B. oraz 19-letnich Macieja S. i Patryka S. Podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli wiatrówkę, z której sprawcy strzelali w szyby wiat przystankowych. Zebrany przez kryminalnych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów zniszczenia mienia, do których przyznali się i poddali dobrowolnie karze. Mężczyźni swoim zachowaniem spowodowali straty o łącznej wartości 8,5 tys. złotych.

źródło: KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego


Do góry