Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Smieci » Pojemniki - poniedziałek, wtorek, środa

Pojemniki - poniedziałek, wtorek, środa

W poniedziałek, wtorek i w środę kolejne posesje zostaną zaopatrzone w pojemniki na odpady. Pracowników firmy SITA Polska można spodziewać się m.in. w Dziekanowie Leśnym i Polskim, Sadowej, Kiełpinie.

Pojemniki otrzyma każdy mieszkaniec Łomianek, który złożył w gminie deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i został wpisany do gminnej bazy nieruchomości. Zgodnie z powyższym, wyłącznie z tych posesji będzie realizowany odbiór śmieci przez gminę. Jeśli jeszcze ktoś z Państwa nie złożył ww. deklaracji, prosimy o niezwłoczne dopełnienie tego obowiązku.

Przypomnijmy: na terenie zabudowy jednorodzinnej obowiązuje system mieszany pojemnikowo-workowy zbiórki odpadów komunalnych. Uprzejmie prosimy – w miarę możliwości – o obecność w domu; podstawiony przez firmę pojemnik należy pokwitować. Pojemniki dostarczane będą w godzinach popołudniowych.

W poniedziałek (19 sierpnia):
KIEŁPIN: WIĄZOWA, NIEGODZISZA, LESZCZYNOWA, JAŁOWCOWA, CYPRYSOWA, ŻOŁNIERZY NARWIKU, KRZYCZKOWSKIEGO, KLONOWA, KOCJANA, LOKAJSKIEGO, BUKOWA, SADOWA: TURYSTYCZNA, ZACISZNA, BIEDRONKI, LIPIŃSKIEGO, SIELANKI, ŚRODKOWA, ZAGÓRZE, STRZELECKA, DZIEKANÓW POLSKI: WRZOSOWA, MIŁA, ODYSEI, MISTRZA I MAŁGORZATY, PIĘKNA, WŁADCY PIERŚCIENI

We wtorek (20 sierpnia):
SADOWA: JAGODOWA, WAKACYJNA, BORÓWKOWA, WĘDROWCÓW, DZIEKANÓW LEŚNY: MIODOWA, NISKA, POGODNA, MIŁA, HANKI SAWICKIEJ, KRASZEWSKIEGO, RODZIEWICZÓWNY

W środę (21 sierpnia):
DZIEKANÓW LEŚNY: REYMONTA,SŁOWACKIEGO, AKINSA, MICKIEWICZA, KIEŁPIN: CISOWA, WIERZBOWA, NORWIDA, KONOPNICKIEJ, KIEŁPIN: TORFOWA, DĄBROWA: LUTZA

O kolejnych terminach dowozu pojemników będziemy Państwa informować na naszej stronie www.lomianki.pl w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI. Zachęcamy także do odwiedzania naszego profilu na Facebooku.

Przypominamy jednocześnie, że 15 lipca br. minął pierwszy termin wnoszenia „opłaty śmieciowej”. Opłatę za odbiór odpadów należy uiścić do 15 dnia każdego miesiąca.
Osoby segregujące odpady płacą 9,50 zł za osobę, niesegregujące 16,50 zł.

Opłatę można wpłacać gotówką w kasie Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Łomiankach (ul. Szpitalna 8) albo przelewem na rachunek bankowy Gminy Łomianki:
89 8009 0007 0000 1658 2001 0115 - (należy wpisać adres posesji i okres, za jaki uiszczamy opłatę).

[obrazek]


Do góry