Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Gmina pozyskała działkę za 1,8 mln złotych

Gmina pozyskała działkę za 1,8 mln złotych

Dziś  Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski podpisał umowę z Agencją Nieruchomości Rolnych, na mocy której Gmina pozyskała na własność kolejne działki (działka o nr ew. 78/4 i 78/5).

[obrazek]

Teren o łącznej powierzchni blisko 0,5 ha z przeznaczenie pod Ogród Jordanowski znajduje się przy Al. Chopina. Jego wartość oszacowano na 1 800 000 zł. Jeszcze w tym roku Gmina zleci wykonanie koncepcji zagospodarowania tego terenu.

[obrazek]

[obrazek]

To kolejna działka, którą w ostatnim czasie pozyskał dla naszej gminy Burmistrz Dąbrowski.

Przypomnijmy:
kończy się budowa nawierzchni na niedawno pozyskanym fragmencie ulicy Szpitalnej, a z kolei w grudniu 2011 roku Gmina stała się właścicielem działki także przy Al. Chopina w Łomiankach, gdzie w przyszłości planuje się, że powstanie tam nowa stacja uzdatniania wody. (Działka o powierzchni 6733 m2 została pozyskana od Agencji Nieruchomości Rolnych, która wykonuje prawo własności Skarbu Państwa. Wartość przejętej na rzecz Gminy działki wynosi bagatela 2 356 550 zł. Było to możliwe po uchwaleniu planu miejscowego Łomianki Chopina. Informowaliśmy o tym Państwa w artykule "Gmina pozyskała działkę za ponad 2 mln złotych".)


Do góry