Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » Szybki PIT znowu w akcji!

Szybki PIT znowu w akcji!

Ogólnopolska akcja Szybki PIT dotycząca składania rocznych zeznań podatkowych ruszyła po raz 5. Głównym celem akcji jest uświadomienie podatnikom tego, jakie korzyści płyną z terminowego i szybkiego składania deklaracji podatkowych oraz rozpowszechnienie informacji o możliwości składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.
[obrazek]
Polska administracja skarbowa staje się coraz bardziej nowoczesna i stosuje przyjazne rozwiązania informatyczne. System e-Deklaracje cieszy się coraz większym zaufaniem podatników – liczba osób rozliczających się przez Internet wzrosta z roku na rok. W 2009 roku rozliczyło się 320 tys. osób. Rok później, w 2011 r. już ponad milion podatników skorzystało z tej formy. W 2012 roku zaufało nam ponad 2 miliony podatników a w 2013 roku ponad 3,5 miliona osób. W tym roku i Ty możesz dołączyć do tego grona.

W ramach akcji zostały przygotowane dla podatników liczne udogodnienia:

- pracująca sobota w urzędach skarbowych 5 kwietnia – wszyscy, którzy nie zdążyli się jeszcze rozliczyć, będą mogli w tym dniu skorzystać z pomocy urzędników i złożyć deklarację w urzędzie skarbowym;

- wydłużone godziny pracy w urzędach skarbowych – 28, 29 i 30 kwietnia – dla wszystkich spóźnialskich urzędy skarbowe w te dni będą pracowały dłużej.

AKTUALNOŚCI, PORADNIKI, FORMULARZE i PIT ON-LINE na stronie www.szybkipit.pl


Do góry