Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Przedsiebiorcy » 240 półtusz na miesiąc, czyli wieprzowina w roli głównej

240 półtusz na miesiąc, czyli wieprzowina w roli głównej

Darko-Pol to firma rodzinna. Tradycje handlowe właścicieli sięgają wczesnych lat 90-tych. Ciężka praca się opłaciła! Nie ma lepszego, świeższego i pewniejszego mięsa w Łomiankach niż w Darko-Polu.

Państwo Bożena i Dariusz Rzepeccy na uznanie klientów pracują od 1994 roku. Zaczynali i wciąż działają, prowadząc swój sklep w sąsiedztwie bazaru. Sukcesywnie inwestując w towar i lokal, wypracowali sobie ugruntowaną pozycję na naszym lokalnym rynku.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Firma Darko-Pol zajmuje się - poza sprzedażą artykułów spożywczych – przede wszystkim rozbiorem mięsa wieprzowego. Na co dzień w sklepie (a raczej jego zapleczu!) pracują dwaj rzeźnicy, którzy miesięcznie „rozbierają” 240 półtusz wieprzowych, tj. ok. 30 świń tygodniowo. Mięso jest zawsze świeże, o czym doskonale wiedzą stali klienci sklepu. Mięso (o czym być może nie wszyscy z kolei wiedzą) pochodzi też od sprawdzonych hodowców trzody chlewnej z Mazowsza. Wszyscy oni karmią swoje świnie w tradycyjny sposób, naturalnym, pełnowartościowym pokarmem.
Nic dziwnego zatem, że karkówka, łopatka, schab czy boczek zakupione w Darko-Polu są zawsze świeże, mają właściwy kolor, zapach, konsystencję, ilość tłuszczu i soczystość, a odpowiednio przyrządzone smakują wyśmienicie.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

O jakości produktów sprzedawanych w sklepie Darko-Pol niech świadczą choćby cosobotnie kolejki. Tłumy kupujących, obsługiwanych przez liczny zespół, a mimo wszystko każdy zadowolony…

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Do góry