Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Przedsiebiorcy » Kärcher w domu, w ogrodzie, w biznesie

Kärcher w domu, w ogrodzie, w biznesie

Kärcher to znany na całym świecie producent urządzeń czyszczących dla domu i ogrodu. W swojej ofercie firma posiada również całą gamę produktów do nawadniania ogrodów.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Założona w roku 1935 niemiecka firma jest największym światowym producentem urządzeń czyszczących. Firma posiada swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, a jej produkty można spotkać w każdym zakątku kuli ziemskiej.

[obrazek]

[obrazek]

Prowadzone w Łomiankach od 1992 roku przez Państwa Jaroszyńskich Kärcher Center to przykład biznesu z najwyższej półki.

Firma od początku miała swą siedzibę w Burakowie: przez 20 lat przy ul. Przyłuskiego, aktualnie nowy budynek jest ozdobą ul. Brukowej.  Na 1200 m kw powierzchni ulokowany jest sklep, serwis, pomieszczenia biurowe i konferencyjne. A wszystko w najwyższym standardzie.

[obrazek]

[obrazek]

Stali klienci wiedzą, że najlepsze żelazka, parownice albo myjki tzw. urządzenia wysokociśnieniowe najlepiej nabyć właśnie u Państwa Jaroszyńskich. W ofercie ponadto znajdują się: systemy nawadniania, zamiatarki, odkurzacze (także parowe), zamiatarki, myjki do okien, froterki, stanowiska do prasowania.

Maszyny i urządzenia oferowane w łomiankowskim salonie, znane w świecie, polecane są przede wszystkim klientom, którzy cenią sobie niezawodność i łatwość w obsłudze.

[obrazek]

Do góry