Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Aktualności » Konsultacje w sprawie Statutu Gminy


Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Łomianek nr RAG.0050.87.2011 r. z dnia 1 czerwca 2011 br. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w przedmiocie projektu  Statutu Gminy Łomianki,  ogłasza się prowadzenie konsultacji społecznych.

W konsultacjach mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy oraz przedstawiciele jednostek pomocniczych gminy.

Ponieważ głównym celem konsultacji społecznych jest pozyskanie uwag, opinii, stanowisk, propozycji itp. od obywateli, liczymy na Państwa aktywny udział i włączenie się, bezpośrednio w prace nad najważniejszym z aktów regulujących sposób działania Gminy Łomianki.

Termin konsultacji: 16-22 czerwca 2011 r.

Konsultowany projekt dostępny jest poniżej na stronie (zamieszczony w formie załącznika) oraz wyłożony do wglądu w Urzędzie Miejskim w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 71.

Uwagi należy zgłaszać w formie pisemnej na formularzu konsultacyjnym, który stanowi załącznik do Zarządzenia nr RAG.0050.87.2011 r. Burmistrza Łomianek z dnia 1 czerwca br., bezpośrednio w Urzędzie lub e-mailem na adres: konsultacje@lomianki.pl

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Pani Marzena Madejska,
tel. 22 768 62 18.

Załączniki:
1.    Zarządzenie nr RAG.0050.87.2011 roku wraz z formularzem konsultacyjnym
2.    Ogłoszenie w sprawie konsultacji
3.    projekt Statutu Gminy Łomianki
4.    załączniki do Statutu


Do góry