Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Mistrzowie Sportu trenują z Nastulą

Mistrzowie Sportu trenują z Nastulą

Fundacja Kids Story i Nastula Club zapraszają przedszkolaków i dzieci w wieku 7-12 lat do wzięcia udziału w treningach Funny Judo i Judo. Zajęcia prowadzi m.in. mistrz olimpijski Paweł Nastula.

[obrazek]

[obrazek]

Program Mistrzowie Sportu jest skierowany do przedszkolaków i dzieci w wieku 7-12 lat. W trakcie treningów młodzi sportowcy uczestniczą w zajęciach z Funny Judo i Judo prowadzonych przez mistrza olimpijskiego Pawła Nastulę w klubie sportowym przy ul. Kolejowej 70 w Łomiankach.  Program powstał dzięki współpracy Fundacji Kids Story oraz Nastula Club i przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Łomiankach (w ramach realizacji zadania publicznego w 2015 roku przez organizacje pozarządowe).

[obrazek]

[obrazek]

- Sale sportowe zostały odpowiednio przystosowane do prowadzenia zajęć dla dzieci. Grupy przedszkolne trenują w środy i piątki od godz. 10.00, a grupy szkolne we wtorki i czwartki o godz. 17.00 i 18.00 - mówią organizatorzy.

[obrazek]

[obrazek]

Koszt zajęć dzięki dotacjom z Urzędu Miejskiego wynosi tylko 20 zł miesięcznie. Zapisy odbywają się w Fundacji Kids Story na ul. Osiedlowej 20 w Łomiankach.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

W związku z dużym zainteresowaniem, Kids Story i Nastula Club mają w planach utworzenie kolejnej grupy dla dzieci szkolnych w wieku 7-12 lat. Zainteresowane osoby mogą uzyskać informacje na ten temat pod numerem telefonu 698-453-722 lub w siedzibie Fundacji Kids Story.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DSDo góry