Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Zakręceni Czytelnicy w bibliotece

Zakręceni Czytelnicy w bibliotece

Jesteś przedszkolakiem albo pierwszakiem, lubisz książki, przygody i dobrą zabawę? W takim razie zapraszamy do udziału w "Klubie Zakręconych Czytelników". Na warsztatach w Bibliotece Publicznej pojawiły się już pierwsze grupy najmłodszych.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

- Czy lubicie słuchać opowieści? - padło pytanie. - Taaak! - odpowiedziały chórem dzieci z Przedszkola Kids Story, które niedawno gościły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Łomiankach. Dzieci zwiedziły placówkę pociągiem, lawirując między regałami i nasłuchując, czy wszystkie woluminy już… obudziły się.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Mali goście pobawili się również w przeznaczonej dla najmłodszych Willi Śmiesznostce, gdzie wysłuchiwali opowieści o niezwykłym podwieczorku. Pani bibliotekarka wytłumaczyła, czym jest książka, jak można ją wypożyczyć i dlaczego należy o nią dbać. Nie zabrakło również kolorowanek, które uczestnicy mogli zabrać do domów na pamiątkę.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Organizatorem bezpłatnych warsztatów jest Przedszkole Kids Story. "Klub Zakręconych Czytelników" będzie funkcjonował do listopada 2015 roku, zapisy na zajęcia odbywają się w Świetlicy Kids Story na ul. Osiedlowej 20 i w bibliotece szkolnej SP 1 w Łomiankach. Więcej informacji pod numerem 698 453 722. Projekt jest współfinansowany ze środków gminy w ramach realizacji zadania publicznego w 2015 roku przez organizacje pozarządowe.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DS

Do góry