Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Komunikaty » Apel do osób dysponujących nagraniami

Apel do osób dysponujących nagraniami z miejsca zdarzenia

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz prowadzą postępowanie dotyczące sprowadzenia w Łomiankach Dolnych zdarzenia mającego postać pożaru zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, w następstwie którego doszło do śmierci osoby. Każdy kto dysponuje nagraniami z dnia i miejsca zdarzenia, proszony jest o przekazanie ich organom ścigania.

Do zdarzenia doszło w dniu 31 grudnia 2016 roku przy ulicy Al. Fryderyka Chopina w Łomiankach Dolnych. Każdy kto dysponuje nagraniami z dnia i miejsca zdarzenia proszony jest o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Łomiankach, ul. Warszawska 87 lub do Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach, ul. Warszawska 276 i przekazanie nagrania po uprzednim zgraniu go na nośnik pamięci typu płyta CD lub DVD.

kppbabice.policja.waw.pl


Do góry