Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Bieg Łomianek
Szkoła Podstawowa im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra w Dziekanowie Polskim
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łomiankach (Dąbrowa Leśna)
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
FUNDUSZ SPÓJNOŚCI | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Konsultacje z mieszkańcami

Konsultacje z mieszkańcami

W dniach 2-10 marca zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne w sprawie koncepcji programowo-przestrzennej budowy małej obwodnicy Łomianek na odcinku Brukowa - Rolnicza śladem Kościelna Droga. Zapraszamy do składania opinii.

[obrazek]

Urząd Miejski zaprasza mieszkańców gm. Łomianki na spotkanie konsultacyjne w przedmiocie koncepcji programowo-przestrzennej budowy malej obwodnicy Łomianek. Odbędzie się ono w czwartek, 2 marca o godz. 18.00 w ICDS. W trakcie spotkania mieszkańcy będą mogli zgłaszać uwagi, opinie i propozycje do konsultowanego dokumentu.

Na Państwa uwagi, opinie i propozycje będziemy również czekać od 2 do 10 marca pod adresem e-mail: konsultacje@lomianki.pl. Można będzie też składać je pisemnie na adres: Urząd Miejski w Łomiankach, ul. Warszawska 115, 05-092 Łomianki.


Z koncepcją programowo-przestrzenną budowy małej obwodnicy Łomianek można zapoznać się TUTAJ i TUTAJ, natomiast z resztą dokumentów TUTAJ.

DS  Do góry