Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Trzej Muszkieterowie w Centrum Kultury

Trzej Muszkieterowie w Centrum Kultury

To była brawurowa historia czwórki przyjaciół, którzy pomogli królowej Francji rozwikłać intrygę dworską. Trzej Muszkieterowie wspólnie z dziećmi przywitalii w Centrum Kultury ferie zimowe.

[obrazek]

[obrazek]

W sobotę, 11 lutego w Centrum Kultury odbył się spektakl dla najmłodszych mieszkańców Łomianek pt. "Trzej Muszkieterowie". Przed liczną publicznością wystąpił Teatr Wariacja.

[obrazek]

- Na dworze Ludwika XIII chciał rządzić kardynał Richelieu, który  wraz z przebiegłą Milady wymyślił chytry plan przejęcia władzy. Muszkieterowie, wybrani z widowni, z d’Artagnanem udaremnili ich złe zamiary walcząc z żołnierzami kardynała - opisuje przedstawienie Centrum Kultury.

[obrazek]

Szczególne wrażenie na publiczności zrobiły siła przyjaźni i odwaga, a także umiejętność walki na szpady, którą charakteryzowali się muszkieterowie pod wodzą d’Artagnana. Jednocześnie zapewniamy, że klejnoty, które były przyczyną całego zamieszania, zostały odzyskane i królowa Francji wystąpiła na wielkim balu w cudownych diamentach.
Centrum Kultury zaprasza na kolejny spektakl. Odbędzie się on 11 marca o godz. 14.00.

DS, fot. Centrum KulturyDo góry