Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Pościg zakończony sukcesem

Pościg zakończony sukcesem

Policjanci z Łomianek odnotowali kolejną udaną interwencję. W wyniku pościgu zatrzymali 22-letniego Wojciecha K. Mężczyzna nie dość, że posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, to jeszcze miał przy sobie marihuanę.

[obrazek]

Podczas patrolu na ul. Wiklinowej funkcjonariusze zauważyli mężczyznę jadącego na skuterze. Ten na widok policjantów zaczął szybko oddalać się. To wzbudziło ich zainteresowanie.
 
- Funkcjonariusze chcąc poznać powód jego zachowania, natychmiast podjęli za nim pościg. 22-latek nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania. Z pomocą ruszyli również policjanci ruchu drogowego z komendy w Starych Babicach. Gdy mężczyzna wjechał na teren bazarku policjanci kontynuowali za nim pościg pieszo - informuje KPP w Starych Babicach.

Mundurowi zakończyli pościg zatrzymaniem Wojciecha K. 22-latek miał w kieszeni kurtki marihuanę. Szybko okazało się, że to nie było jedyne przestępstwo, które popełnił zatrzymany. Wojciech K. nie stosował się również do sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go do 2019 roku.

- Policjanci przedstawili Wojciechowi K. zarzut posiadania środków odurzających i nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw i poddał dobrowolnie karze. Natomiast za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem, do którego policjanci skierują wniosek o ukaranie 22-latka - dodaje KPP w Starych Babicach.

DSDo góry