Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Trwa Akcja Zima 2017

Trwa Akcja Zima 2017

Powoli mija pierwszy tydzień tegorocznych ferii zimowych. Postanowiliśmy zatem odwiedzić Zespół Szkół w Dziekanowie Leśnym, żeby sprawdzić jak dzieci z terenu naszej gminy spędzają czas wolny. Uśmiechów z pewnością nie brakuje.

[obrazek]

W poniedziałek w Zespole Szkół w Dziekanowie Leśnym rozpoczęła się Akcja Zima 2017. Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież z terenu gm. Łomianki będą uczestniczyć w specjalnie przygotowanych zajęciach.

[obrazek]

[obrazek]
 
Starsi uczniowie korzystają przede wszystkim z oferty sportowej. Codziennie w sali sportowej odbywają się turnieje piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy unihokeja. Chętni mogą także sprawdzić swoje umiejętności w tenisa stołowego.

[obrazek]

[obrazek]

Z kolei młodsze dzieci uczestniczą w warsztatach plastycznych oraz kulinarnych. Udają się też na wycieczki do Centrum Kultury, pływalni, kina czy Puszczy Kampinoskiej. Ponadto są zapraszane do gry w warcaby i szachy, jak i na projekcje filmów.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DSDo góry