Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Wspólnie konsultujemy Statut Gminy

Wspólnie konsultujemy Statut Gminy

Już 28 lutego odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami w sprawie projektu Statutu Gminy Łomianki. Państwa uwagi będą dla nas bardzo cenne. Zapraszamy do ICDS!

[obrazek]
Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski zaprasza we wtorek, 28 lutego na spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu Statutu Gminy Łomianki. Odbędzie się ono o godz. 18.00 w auli widowiskowej.

Konsultacje społeczne będą trwać od 21 do 28 lutego. W tym czasie mieszkańcy gm. Łomianki będą mogli składać uwagi do projektu statutu na adres Urzędu Miejskiego przy ul. Warszawskiej 115, poprzez e-mail: umig@lomianki.pl bądź podczas spotkania konsultacyjnego w ICDS.

Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem Burmistrza Łomianek, Ogłoszeniem do Zarządzenia oraz pozostałymi dokumentami (tj. formularz konsultacyjny, projekty Statutu Gminy Łomianki, Statutu Samorządu Mieszkańców Osiedla i Statutu Samorządu Mieszkańców Sołectwa).

Państwa obecność oraz pomoc przy tworzeniu projektu Statutu Gminy Łomianki będą dla nas bardzo cenne!

DSDo góry