Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Kalendarium » 22 kwietnia

Pokaz Iluzji
Magika Konrada
22 kwietnia 2017 r., godz. 14.00
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury na pokaz magii Konrada Modzelewskiego. 
Określenie człowiek-orkiestra byłoby nieco na wyrost, ale już człowiekiem-kwartetem nazwać by się mógł. Iluzjonista, komik, żongler, fajtłapa. Przez pół życia uczył się żonglować, drugie pół życia uczył się czarować, a teraz trzecie pół życia spędza na rozśmieszaniu do łez publiczności w Polsce i nie tylko. By móc całkowicie skupić się na występach i rozwoju artystycznym, dość szybko zakończył swoją formalną edukację. Nie, nie aż tak szybko - na szczęście zdążył opanować tabliczkę mnożenia. W wolnym czasie zajmuje się swoją prywatną hodowlą dziobaków australijskich. Ma już jednego, pluszowego - o imieniu Teodor.
Konrad nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swojego repertuaru. Każdego dnia (o ile akurat jest czwartek i akurat pada deszcz) - pracuje nad nowymi trikami i gagami. Spotkać go można na urodzinach, w szkołach i w przedszkolach, w bibliotekach, w domach kultury oraz na eventach dla rodzin. Od siedmiu lat na scenie, ma za sobą ponad 2000 występów.
Nie raz i nie dwa występował dla szerszego grona odbiorców - w radio i w telewizji. Konrad gościł m.in. w Jedynce, Dwójce, Trójce i Czwórce Polskiego Radia, a także w Radio RDC oraz w Radio Bajka. Występował także w telewizji - w TVP1, TVP Polonia, TVP ABC oraz w Superstacji. To nie wszystko! Konrad występował nawet w samolotach w trakcie lotów do Grecji i do Turcji!
Największą frajdę w życiu sprawia mu wywoływanie uśmiechu na twarzach widzów. :-)

Magik Konrad zawsze dostosowuje program do wieku dzieci tak, by zapewnić im moc rozrywki w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. 
Sugerowany wiek uczestników: od 5 lat.

Bilety do nabycia na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.


Do góry