Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Wielkanoc w KMŁ

Wielkanoc w KMŁ

Kilka dni temu w bazie Komunikacji Miejskiej Łomianki odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne dla pracowników spółki. W kameralnej uroczystości wzięli udział również Burmistrz Dąbrowski i Wiceburmistrz Rusiecki.

[obrazek]

[obrazek]

Okres przedświąteczny charakteryzuje się tym, że spółki, firmy oraz inne jednostki organizują spotkania wielkanocne, podczas których pracownicy mogą złożyć sobie życzenia i spędzić czas w miłej atmosferze. Podobne spotkanie odbyło się też w Komunikacji Miejskiej Łomianki. Na uroczystość zaproszono także Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego, Zastępcę Burmistrza, Piotra Rusieckiego, Honorowego Prezesa KMŁ, Tadeusza Kordka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej, Tadeusz Krysteckiego.

[obrazek]

Burmistrz Dąbrowski złożył wszystkim pracownikom życzenia świąteczne i podziękował za pracę, którą wykonują na rzecz mieszkańców gm. Łomianki. Podkreślił jednocześnie, że łomiankowskie spółki, tj. KMŁ i ZWiK, cały czas rozwijają się.

[obrazek]

Życzenia złożył również Bogdan Marcińczyk, Prezes KMŁ, który przyznał, że między spółką a gminą istnieje silny związek. - Gdyby nie było gminy, nie byłoby komunikacji - dodał.

[obrazek]

Następnie wszyscy uczestnicy spotkania mogli spróbować pysznego poczęstunku przygotowanego przez pracowników KMŁ. Warto dodać, że wśród zaproszonych gości byli również emerytowani pracownicy spółki, jak i młodzi sympatycy łomiankowskiej komunikacji.

[obrazek]

DS


Do góry