Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Zwycięstwo piłkarzy z Łomianek

Zwycięstwo piłkarzy z Łomianek


KS Łomianki po dobrym meczu pokonał niedawnego pierwszoligowca z Ząbek 2:0. Nasi piłkarze umocnili się w czołówce IV ligi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego meczu.

[obrazek]

[obrazek]

W sobotę, 15 kwietnia KS Łomianki rozegrał kolejny tej wiosny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był Dolcan Ząbki, który jeszcze niedawno występował na zapleczu Ekstraklasy.

[obrazek]

[obrazek]

W pierwszej połowie zespołem zdecydowanie lepszym był KS Łomianki. Gospodarze raz po raz stwarzali sobie groźne sytuacje, ale za każdym razem brakowało skuteczności. Nasi piłkarze nie wykorzystali m.in. okazji sam na sam z bramkarzem gości czy ogromnego zamieszania w polu karnym, jak i obili poprzeczkę bramki.

[obrazek]

[obrazek]

KS Łomianki zdobył dwa gole w drugiej połowie, paradoksalnie nie atakując z takich rozmachem jak w pierwszej odsłonie spotkania. Obie bramki były prawie identyczne. Dośrodkowania z prawej strony boiska i najpierw bramkę na 1:0 zdobył głową Mateusz Sołtys, a później na 2:0 Karol Szeliga.

[obrazek]

[obrazek]

Dzięki zwycięstwu KS Łomianki umocnił się na piątej pozycji w lidze. Wyżej w tabeli są tylko Pogoń Grodzisk Mazowiecki, MKS Ciechanów, Mazovia Mińsk Mazowiecki i Wisła II Płock. Następny mecz odbędzie się 23 kwietnia o godz. 12.30. KS Łomianki zmierzy się na wyjeździe z Unią Warszawa.

[obrazek]

DS, fot. KS Łomianki


Do góry