Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Inwentaryzacja wyrobów z azbestem

Inwentaryzacja wyrobów z azbestem

W najbliższych tygodniach na terenie gm. Łomianki będzie prowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Właściciele nieruchomości są proszeni o udzielanie informacji przedstawicielom firmy wykonującej inwentaryzację.

[obrazek]

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest zostanie przeprowadzona  w najbliższych tygodniach przez osoby upoważnione przez firmę EKO PLUS, z którą Urząd Miejski podpisał umowę na wykonanie prac.

- W związku z powyższym właściciele nieruchomości, na których znajdują się wyroby zawierające azbest proszeni są o udzielanie informacji lub udostępnienie nieruchomości przedstawicielom firmy EKO PLUS wykonującym ww. inwentaryzację - informuje Urząd Miejski.

Szczegółowe informacje na temat prowadzonej inwentaryzacji można uzyskać w firmie EKO PLUS pod numerem tel. 501-286-081.

Prowadzona inwentaryzacja ma na celu ustalenie ilości oraz stanu technicznego użytkowanych wyrobów zawierających azbest, co stanowić będzie podstawę do opracowania dokumentu pn. "Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Łomianki na lata 2017-2020 z uwzględnieniem lat 2021-2024". Ww. jest realizacją zapisów "Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032".

DSDo góry