Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Kalendarium » 23 kwietnia

Teatralna przygoda w stylu eko - bezpłatne przedstawienie dla dzieci w CH Auchan
23 kwietnia

[obrazek]

O tym, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne opowiedzą najmłodszym twórcy teatrzyku pt. „Śmieciolandia”. Kolejne spotkanie teatralne dla dzieci z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się 23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Łomianki.

Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Przekonają się o tym wszyscy rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami przyjdą obejrzeć teatrzyk pt. „Śmieciolandia”. Dzięki opowiedzianej historii najmłodsi dowiedzą się, jak ważne jest segregowanie śmieci i poznają zasady recyklingu odpadów.

Akcja niedzielnego teatrzyku toczy się na eko-wysypisku śmieci, na którym dochodzi do buntu, kiedy władzę nad nim postanawia przejąć zły król szczur. Mieszkańcy tytułowej Śmieciolandii pragną pokrzyżować jego niecne plany skażenia lasu. Czy Panu Puszce i jego przyjaciołom uda się uratować  środowisko naturalne? Tego dowiedzą się widzowie już w najbliższą niedzielę.
Spektakl łączy w sobie wiele różnych technik teatralnych; wezmą w nim udział aktorzy w żywym planie, kukły oraz pacynki.

Teatrzyk pt. „Śmieciolandia” odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!Do góry