Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Weekend pełen atrakcji

Weekend pełen atrakcji

Najbliższy weekend w gm. Łomianki zapowiada się niezwykle ciekawie. W sobotę zapraszamy na XIII Mistrzostwa Polski Submission Fighting oraz koncert zespołu Gospel, a w niedzielę na XVII Rajd Rowerowy.

[obrazek]

W sobotę w godz. 9.00-18.00 w hali ICDS odbędą się XIII Mistrzostwa Polski Submission Fighting. Zawodnicy zmierzą się w 4 kategoriach: początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani oraz PRO.

[obrazek]

Tego samego dnia punktualnie o godz. 19.00 w Kościele Św. Małgorzaty rozpocznie się koncert zespołu Gospel - "Uwielbienie".

[obrazek]

W niedzielę Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski zaprasza wszystkich na XVII edycję Rajdu Rowerowego. Tym razem wystartujemy z nowego placu zabaw, który znajduje się przy ul. Rolniczej 226-230 w Kiełpinie i udamy się na polanę w Lipkowie. W obie strony przejedziemy łącznie 32 kilometry.

Podczas rajdu zapewnimy moc atrakcji. Tradycyjnie można będzie spróbować wojskowej grochówki oraz kiełbasek z ogniska. Będzie również loteria z atrakcyjnymi nagrodami, w tym m.in. rower dla dzieci i Toyota C-HR na weekend dla dorosłych. Nie zabraknie także dobrej zabawy!

DSDo góry