Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Popłynęło ponad 180 zawodników

Popłynęło ponad 180 zawodników

W ostatnią sobotę w ICDS odbyła się finałowa edycja XI Grand Prix Łomianek w Pływaniu. Gościem specjalnym zawodów była brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro - Oktawia Nowacka.

[obrazek]

W sobotę, 13 maja ponad 180 zawodników wzięło udział w czwartek edycji zawodów z cyklu XI Grand Prix Łomianek w Pływaniu pod Honorowym Patronatem Burmistrza Łomianek.

[obrazek]

- Pierwsze trójki zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych zostały wyróżnione dyplomami i medalami, dekoracji dokonali: Dyrektor ICDS, Jerzy Warchoł i gość specjalny naszych zawodów Oktawia Nowacka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w pięcioboju nowoczesnym. Najmłodsi uczestnicy zawodów (rocznik 2010 i młodsi) otrzymali pamiątkowe medale za samodzielne pokonanie dystansu 25 metrów – informują organizatorzy zawodów współfinansowanych ze środków Gminy Łomianki.

[obrazek]

Dodatkowo wręczone zostały puchary i nagrody za klasyfikację generalną zawodów. Jak zawsze emocji nie brakowało, a w kilku przypadkach o zwycięstwie w klasyfikacji generalnej decydowały ułamki sekund. Najlepsze szkoły w rywalizacji sztafet to Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach i Szkoła Podstawowa nr 263 w Warszawie.

[obrazek]

Wyniki zawodów można zobaczyć TUTAJ.

[obrazek]

Organizatorzy dziękują uczestnikom oraz licznie zgromadzonej publiczności za gorący doping. Kolejne zawody odbędą się w październiku. Właśnie wtedy rozpocznie się XII Grand Prix Łomianek w Pływaniu.

DS, fot. MPDo góry