Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Duże zainteresowanie Biegiem Łomianek

Duże zainteresowanie Biegiem ŁomianekZapisy na III Bieg Łomianek im. Ireny Szewińskiej cieszą się coraz większą popularnością. Zgłosiło się już 309 biegaczy. Szykujcie formę na 28 maja!

[obrazek]

Bieg Łomianek na stałe wpisał się do sportowego kalendarza Polski. Rosnąca popularność sprawia, że w imprezie uczestniczą nie tylko biegacze z Mazowsza, ale i z terenu całego kraju. W niedzielę, 28 maja odbędzie się już trzecia edycja biegu. 10-kilometrowa trasa została wytyczona przez centralne miejsca i ulice Łomianek, a start i meta będą zlokalizowane przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym.

[obrazek]

Do udziału w biegu zgłosiło się już 309 zawodników. Zapisy zostaną zamknięte w momencie osiągnięcia limitu 500 zgłoszeń.

Żeby wystartować w biegu, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się TUTAJ i w ciągu 3 dni dokonać opłaty rejestracyjnej (w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie anulowane). Zapisy online potrwają do 26 maja do godz. 16.00. Po tym terminie można będzie zapisać się jedynie w Biurze Zawodów - 27 maja w godz. 15.00-19.00 i 28 maja w godz. 8.00-9.30. Koszty opłaty rejestracyjnej wynoszą: 50 zł (do 26 maja) i 60 zł (27-28 maja).

[obrazek]

W tym roku do biegowego kalendarza wydarzeń dodajemy także Mini Bieg Łomianek. 28 maja na bieżni przy ICDS w Łomiankach organizujemy zawody dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Start biegów zaplanowano  na godzinny poranne, przed biegiem głównym. Najmłodsi (przedszkolaki) wystartują na dystansie 200 metrów. Uczniowie ze szkół podstawowych będą mieli okazję zmierzyć się na dystansie 400 i 800 metrów. Do tej pory zapisało się już 161 dzieci.

Zgłoszenia do biegu odbywają się TUTAJ. Więcej informacji na temat Mini Biegu Łomianek - TUTAJ.

[obrazek]
Podczas Biegu Łomianek będzie dostępne stanowisko fizjoterapeutów z The Runner Project. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z z bezpłatnego masażu sportowego, konsultacji fizjoterapeutów oraz badania układu ruchu biegacza. Ponadto profesjonalna firma przeprowadzi rozgrzewkę przed głównym biegiem.

DS


Do góry