Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Komunikaty » Konsultacje w sprawie rewitalizacji

Konsultacje w sprawie rewitalizacji

Do 26 czerwca potrwają konsultacje społeczne dotyczące programu rewitalizacji gminy Łomianki. Zapraszamy do wnoszenia uwag i propozycji projektów.
[obrazek]
- Celem opracowania i realizacji programu jest ożywienie obszarów zmarginalizowanych naszej gminy. Rewitalizacja jest procesem wieloletnim, kompleksowym, obejmującym wzajemne zintegrowane działania na rzecz lokalnej społeczności, gospodarki, środowiska i ładu przestrzennego. Przy opracowywaniu i realizacji obowiązuje zasada partnerstwa i partycypacja społeczna. Kierując się tą zasadą Burmistrz zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących programu rewitalizacji gminy, które będą trwały od 26 maja do 26 czerwca 2017 r. - informuje Referat Gospodarki Przestrzennej.

Projekt dokumentu oraz formularze zgłaszania uwag i projektów rewitalizacyjnych dostępne są TUTAJ. Z ogłoszeniem dotyczącym konsultacji społecznych można zapoznać się TUTAJ.

DSDo góry