Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Wędkarski Dzień Dziecka

Wędkarski Dzień Dziecka

W ostatnią niedzielę nad jeziorem Kiełpińskim odbył się IV Otwarty Wędkarski Dzień Dziecka. Najmłodsi razem z opiekunami wystartowali w zawodach spławikowych. Zabawy było co niemiara!

[obrazek]

[obrazek]

W niedzielę, 11 czerwca koło wędkarskie nr 67 PWZ Łomianki zorganizowało pod patronatem Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego IV Otwarty Wędkarski Dzień Dziecka. W ramach pikniku odbyły się zawody spławikowe w kategorii do 14 lat, w których wystartowało 18 drużyn składających się z łowiącego dziecka oraz pełnoletniego opiekuna.

[obrazek]

[obrazek]

Na pikniku pojawili się Zastępca Burmistrza, Piotr Rusiecki i Andrzej Graf, którzy następnie wręczyli najmłodszym uczestnikom zawodów nagrody i pamiątkowe puchary. Pierwsze miejsce w turnieju zajął Kacper (Szczupaki), drugie Milena (Dragon), a trzecie Zuza (Karaś).

[obrazek]

Po zakończeniu części oficjalnej Radosław Czajkowski z koła wędkarskiego, zaprosił licznie zgromadzonych uczestników na pyszne kiełbaski oraz watę cukrową. Nie zabrakło również konkursów przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DSDo góry