Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Zatańczyli w ICDS

Zatańczyli w ICDSW ostatni piątek w Łomiankach odbył się 2. Festiwal Integracyjnych Form Tanecznych. Tradycyjnie w turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie Swing Duet wzięły udział osoby niepełnosprawne.

[obrazek]

[obrazek]

Stowarzyszenie Swing Duet ponownie zaprosiło Łomianki do tańca. W piątek, 9 czerwca w auli widowiskowej ICDS odbyła się druga edycja Festiwalu Integracyjnych Form Tanecznych. Uczestnicy zaprezentowali się w różnych technikach tańca: nowoczesnym (hip hop i disco), współczesnym (jazz, modern, taniec klasyczny), towarzyskim i ludowym.

[obrazek]

[obrazek]

Przed łomiankowską publicznością wystąpiły osoby niepełnosprawne m.in. z WTZ Sadowa, WTZ Perpetuum Mobile, Teatru Ruchu Balonik Warszawa, Cross Warszawa, Senioritek Artbale Legionowo i Swing Duet Łomianki.

[obrazek]

[obrazek]

Piątkowy turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego i był współfinansowany ze środków Gminy Łomianki.

[obrazek]

[obrazek]

DS, fot. AODo góry