Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Dzień Otwarty w nowej szkole

Dzień Otwarty w nowej szkole

Już 23 czerwca uczniowie i rodzice będą mogli obejrzeć od środka nową szkołę w Dąbrowie Leśnej. Burmistrz Tomasz Dąbrowski zaprasza na Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 2.

[obrazek]

We wrześniu uczniowie z Dąbrowy Leśnej (i nie tylko!) rozpoczną naukę w jednej z najnowocześniejszych szkół w Polsce. Przy ul. Partyzantów została wybudowana placówka, która jest w stanie przyjąć nawet 500 uczniów. W piątek, 23 czerwca o godz. 16.00 przyszli uczniowie oraz ich rodzice będą mogli podczas Dnia Otwartego zobaczyć, jak Szkoła Podstawowa nr 2 prezentuje się od środka.

[obrazek]

W szkole znajdują się 22 sale lekcyjne, w tym oddzielne sale dla klas „0”. Ponadto dzieci będą korzystały z pracowni kształcenia zintegrowanego, pracowni komputerowych oraz biblioteki z centrum multimedialnym. Zajęcia wychowania fizycznego będą odbywały się w hali sportowej, sali do gimnastyki szkolnej, na boisku szkolnym i placu zabaw. Wykonawca przygotowuje również kuchnię wraz ze stołówkę. Nie zabraknie także miejsca na sklepik szkolny.

[obrazek]

[obrazek]

Szkoła będzie przede wszystkim bezpieczna. W budynku zostanie zamontowany monitoring, natomiast dostęp do szkoły będzie możliwy dopiero po otwarciu drzwi przez pracownika portierni.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DS


Do góry