Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Absolutorium dla Burmistrza Dąbrowskiego

Absolutorium dla Burmistrza Dąbrowskiego

Rada Miejska udzieliła absolutorium Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu za wykonanie budżetu w roku 2016. W ten sposób doceniła kierunek rozwoju naszej gminy, który jest konsekwentnie realizowany przez burmistrza.

[obrazek]

[obrazek]

W środę, 14 czerwca w auli ICDS odbyła się XXIX Sesja Rady Miejskiej w Łomiankach. W porządku posiedzenia znalazł się projekt uchwały dotyczący udzielania absolutorium Burmistrzowi Dąbrowskiemu z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu. Rada Miejska zdecydowała większością głosów, że Burmistrz Dąbrowski wykonał budżet w roku 2016 i udzieliła mu absolutorium. Warto dodać, że pozytywne opinie na temat budżetu wydały również Regionalna Izba Obrachunkowa oraz Komisja Rewizyjna. Ubiegłoroczny budżet zamknął się w kwocie blisko 126 mln zł po stronie dochodów i około 143 mln zł po stronie wydatków.

[obrazek]

Burmistrz podziękował za pozytywne głosowanie i docenienie ubiegłorocznej pracy. Dodał, że wykonanie ubiegłorocznego budżetu jest także zasługą Zastępcy Burmistrza, Piotra Rusieckiego. Burmistrz zauważył również, że wypełnia umowę społeczną, którą w wyniku wyborów samorządowych w 2014 roku zawarł z mieszkańcami gm. Łomianki.

[obrazek]

DSDo góry