Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Aktualności » Od poniedziałku przebudowa Warszawskiej

Od poniedziałku przebudowa Warszawskiej

Już w poniedziałek, 10 lipca rozpoczną się długo oczekiwane prace na ul. Warszawskiej. Należy spodziewać się dużych utrudnień. Zalecamy całkowite omijanie głównej ulicy Łomianek na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Brukowej. Największe utrudnienia potrwają do końca września.

[obrazek]

Prace w ramach przebudowy ul. Warszawskiej będą wykonywane przez firmę PORR S.A. z siedzibą w Warszawie na całym odcinku od ul. Wiślanej do ul. Brukowej. Termin zakończenia inwestycji przypada na 30 listopada br., ale największy zakres będzie wykonany do końca września. Do tego czasu należy liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

[obrazek]

Ogólne zasady czasowej organizacji ruchu w ul. Warszawskiej przewidują:

* na odc. od Wiślanej do Fabrycznej - droga zamknięta z wyłączeniem komunikacji miejskiej:
- w kierunku ul. Wiślanej objazd ulicami Fabryczną, Rabbego
- w kierunku ul. Brukowej objazd ulicami Osiedlową, Malarską

* odc. od ul. Fabrycznej do Brukowej podzielony został na kilkanaście etapów - ruch wahadłowy (sterowanie mechaniczne – sygnalizacja):
- zalecany objazd w kierunku ul. Brukowej w godzinach 4.00-12.00 ulicami od Rolniczej Raabego, Kiepury, Jeziorną, drogą bez nazwy przy GPSZOK;
- zalecany objazd w kierunku ul. Wiślanej w godzinach 12.00-4.00 ulicami drogą bez nazwy przy GPSZOK, Jeziorną, Kiepury, Raabego do Rolniczej.

[obrazek]

Zanim kierowcy będą cieszyć się komfortową drogą, czekają nas znaczące utrudnienia związane z prowadzeniem robót. W ramach inwestycji konieczne jest w pierwszej kolejności wykonanie robót wod-kan, budowa sieci kanalizacji deszczowej, aby finalnie ułożyć nowe warstwy konstrukcyjne nawierzchni. Poprawione zostaną również istniejące chodniki, zjazdy na posesje i miejsca postojowe.

DSDo góry