Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Licytacja dla chorego Kacpra

Licytacja dla chorego Kacpra

W najbliższą sobotę w Centrum Kultury odbędzie się licytacja obrazów na rzecz  jednego z uczniów Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym. Kacper choruje na białaczkę limfoblastyczną i potrzebuje pomocy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie wspomagające chemioterapię.

[obrazek]

To będzie wyjątkowe popołudnie w Centrum Kultury. Grupa Teatralna z Pomorza zaprasza w sobotę na przedstawienie "Pytanie-odpowiedź". Publiczność obejrzy także trzy monodramy. Grupa w ten artystyczny sposób zamierza wesprzeć Kacpra, który choruje na białaczkę i jest teraz w trakcie leczenia. Kacper jest uczniem dziekanowskiego gimnazjum.

O godz. 18.10 rozpocznie się licytacja 8 obrazów wykonanych na zajęciach plastycznych w CK Pracowni Państwa Kuźnickich. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie wspomagające chemioterapię chłopca. Po aukcji - o godz. 19.00 - na scenę wyjdą aktorzy.

DSDo góry