Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Wielki boks w Łomiankach

Wielki boks w Łomiankach

Już 30 września w Łomiankach odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego. Na Budweld Boxing Night wystąpi m.in. Robert Parzęczewski. O tytuł mistrzyni Europy powalczy Sasza Sidorenko.

[obrazek]
Tymex Boxing Promotion zorganizuje w Łomiankach już trzecią galę boksu zawodowego. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców sportowych, którzy tłumnie wypełnili halę sportową ICDS. Gala będzie organizowana przy współpracy z Burmistrzem Łomianek, Tomaszem Dąbrowskim i Telewizją Polsat, która przeprowadzi transmisję na żywo.

Budweld Boxing Night odbędzie się 30 września. Organizatorzy już zakontraktowali m.in. pojedynek Michała Leśniaka z Kamilem Młodzińskim. Wiadomo też , że walkę wieczoru stoczy młodzieżowy mistrz świata wagi półciężkiej federacji WBO - Robert Parzęczewski, który zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Przed łomiankowską publicznością zaprezentuje się również dobrze znana Sasza Sidorenko. Jej rywalką w walce o tytuł mistrzyni Europy będzie Isabelle Para.

DS


Do góry