Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Brawo Łomiankowscy tancerze!

Brawo Łomiankowscy tancerze!

Pod koniec maja zespoły taneczne z Happy Dance Studio z Centrum Kultury w Łomiankach pojechały jak co roku na przegląd taneczny w Warszawie i zdobyły I oraz III nagrodę.
I miejsce zostało przyznane za taniec grecki dla Grupy Seniorów "Evitki", a  III miejsce dla zespołu "Sobotnie Łomiankeczki" za nowoczesną etiudę taneczną pt. "Wolność".  
Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych w Wolskim Centrum Kultury organizowany jest co roku od wielu lat, trwa zawsze tydzień od poniedziałku do piątku i ściąga z całego województwa ponad 100 zespołów tanecznych, razem bierze w nim udział 1000 uczestników. Nagrodzone choreografie przygotowały Ewa Czartoryska-Stanisławska - taniec grecki oraz Klaudia Zalewska z Happy Dance Studio (chorografia pt. "Wolność").
Brawo Tancerze i Tancerki, serdecznie Wam gratulujemy, a wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy od września do Centrum Kultury w Łomiankach na zajęcia taneczne organizowane przez Happy Dance Studio. 

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Teledyski z udziałem zespołów konkursowych

W pięknych wnętrzach oraz lochach Pałacu Lasotów w Zielonce-Parcele pod Warszawą nagrano etiudę "Zaczarowana Pozytywka" (grupa 7-10 lat) oraz z grupą jazzową 11-14 lat etiudę jazzową "Zaklęta kołyska". Natomiast z grupą młodzieżową 15+ teledysk streetdance w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. To kolejne takie przedsięwzięcie, jako zwieńczenie prac zespołów w ciągu całego roku.

Nagrania odbywały  się z udziałem profesjonalnego operatora i reżysera, a przygotowanie materiału na kilkuminutowy teledysk to praca wielu godzin tancerzy, a następnie montaż w specjalnym studiu. Dla młodzieży to wielka frajda i duże doświadczenie artystyczne, a dla całego zespołu Happy Dance Studio  i Centrum Kultury powód do dumy.


Centrum Kultury Łomianki


Do góry