Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Autobus "ŁD" wyjedzie wcześniej

Autobus "ŁD" wyjedzie wcześniej

Komunikacja Miejska Łomianki przeprowadziła na wniosek mieszkańców korektę rozkładu linii "ŁD". Poranny autobus będzie wyjeżdżał sprzed ICDS pół godziny wcześniej. Zmiana została dokonana z myślą o uczniach Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Leśnej.

[obrazek]

- Informujemy, że od poniedziałku 11 września kurs linii "ŁD" odjeżdżający spod ICDS o godz. 8:00 zostaje przesunięty na godz. 7:30. Natomiast godzina odjazdu z pętli Dąbrowa Zachodnia zostaje przesunięta z godz. 8:22 na godz. 8:05 - pisze Komunikacja Miejska Łomianki.

Zmiana została przeprowadzona na wniosek mieszkańców, których dzieci uczęszczają do Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Leśnej. W ostatnich dniach uczniowie korzystający z porannego kursu mieli kłopot z punktualnym dotarciem na lekcje. Było to spowodowane korkami na trasie i tym samym wydłużeniem czasu przejazdu autobusu. Dzięki zmianie godziny kursu, od najbliższego poniedziałku już nie dojdzie do spóźnień.


W dalszym ciągu będzie funkcjonował kurs o godz. 7.20 z Osiedla Równoległa. Mogą z niego skorzystać uczniowie gimnazjum funkcjonującego w ICDS.

DSDo góry