Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Przebudowa Armii Poznań. Utrudnienia!

Przebudowa Armii Poznań. Utrudnienia!

[obrazek]

Trwa przebudowa ul. Armii Poznań. Od jutra autobusy KMŁ zostaną przekierowane na sąsiednią ul. Ogrodową. Mieszkańcy są proszeni o dojeżdżanie do swoich posesji od ul. Jedności Robotniczej.

[obrazek]

[obrazek]

Na początku września Zakład Usług Terenowych Budowlanych i Porządkowych MARGOT z Warszawy rozpoczął przebudowę ul. Armii Poznań. W ramach inwestycji zostaną wykonane nawierzchnia jezdni, chodniki, zjazdy, odwodnienie oraz zostanie wybudowana ścieżka rowerowa. Całość będzie kosztować blisko 3 mln zł. Firma zobowiązała się udzielić 60-miesięcznej gwarancji za wykonane prace.

[obrazek]

Od wtorku, 12 września na  ul. Armii Poznań wystąpią największe utrudnienia. Droga będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. Mieszkańcy muszą przygotować się, że wspomniane utrudnienia potrwają do połowy listopada. Zgodnie z umową inwestycja ma zostać zakończona do 5 stycznia 2018 r.

[obrazek]

W związku z tym Komunikacja Miejska Łomianki dokonała modyfikacji trasy i od jutra autobusy linii BIS i Ł3  będą jeździć ul. Ogrodową. Przystanek tymczasowy będzie funkcjonował w połowie długości ul. Ogrodowej. Nieczynne będą przystanki Cmentarz 01 i 02, Weteranów 01 i 02 oraz Zbowidowska 02. Mieszkańcy oraz kierowcy, którzy będą musieli dojechać do posesji na ul. Armii Poznań, proszeni są o przejazd od ul. Jedności Robotniczej.
Do góry