Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Od soboty rusza budowa ronda na Dąbrowie

Od soboty rusza budowa ronda na Dąbrowie

[obrazek]

W najbliższych miesiącach na skrzyżowaniu ul. Wiślanej, Dolnej i Zachodniej w Dąbrowie powstanie rondo, którego zadaniem będzie upłynnienie ruchu. Od soboty należy spodziewać się dużych utrudnień w tej okolicy.

[obrazek]

1.600.000 zł będzie kosztować budowa ronda na ul. Wiślanej, Dolnej i Zachodniej. Inwestycja jest wykonywana przez Starosto Powiatu Warszawskiego Zachodniego przy finansowym wsparciu Gminy Łomianki w wysokości 800.000 zł. W ramach zadania powstaną m.in. rondo z jednym pasem ruchu, chodniki, oświetlenie oraz zostanie przebudowany gazociąg.

[obrazek]

Inwestycja będzie wiązać się z dużymi utrudnieniami dla kierowców. Od soboty, 16 września  jadąc od ul. Kolejowej w kierunku Dąbrowy można będzie jechać prosto lub skręcić w prawo w ul. Zachodnią, natomiast niemożliwy będzie skręt w ul. Dolną. Samochody jadące od ul. Zachodniej będą mogły skręcić jedynie w prawo w ul. Wiślaną (kierunek Dąbrowa). Zamknięty dla pojazdów będzie wyjazd z ul. Dolnej w obu kierunkach w ul. Wiślaną i ul. Zachodnią. Jadąc od Dąbrowy nie można będzie skręcić ani w ul. Zachodnią, ani ul. Dolną, jak również pojechać na wprost w kierunku ul. Kolejowej.

[obrazek]

Wspomniana organizacja będzie obowiązywać w pierwszym etapie robót. Inwestycja będzie podzielona na cztery etapy, o kolejnych będziemy informować na bieżąco. Utrudnienia potrwają do połowy listopada.

[obrazek]

W związku z utrudnieniami przy budowie ronda, starostwo poleca korzystanie z objazdu wytyczonego w okolicy CH Auchan. Należy również wiedzieć, że wyjeżdżając z ul. Sosnowej i Piaskowej, można będzie skręcić w ul. Wiślaną.

DS

Do góry