Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image image
Budowa szkoły podstawowej w Dąbrowie Leśnej
Rozbudowa szkoły podstawowej w Dziekanowie Polskim
Budowa przedszkola w Dziekanowie Leśnym
Jezioro Kiełpińskie
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Pechowa porażka KS Łomianki

Pechowa porażka KS Łomianki

Piłkarze KS Łomianki nie będą miło wspominać ostatniego pojedynku z MKS Ciechanów. Nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali i to jeszcze po golu straconym w ostatnich sekundach spotkania.

[obrazek]

W weekend KS Łomianki podejmował u siebie MKS Ciechanów. W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale to goście prezentowali się nieznacznie lepiej. MKS Ciechanów mógł prowadzić już po rzucie karnym, lecz bramkarz gospodarzy obronił jedenastkę. Paweł Wysocki był już jednak bezradny przy akcji, którą wykończył Tomasz Kamiński, zdobywając gola na 1:0.Po przerwie Łukasz Barankiewicz wyrównał wynik meczu, pokonując golkipera gości uderzeniem głową. Jednakże na ostateczne rozstrzygnięcie spotkania musieliśmy poczekać do ostatnich sekund. Sebastian Tabaka wykorzystał błędy obrońcy oraz bramkarza i ładnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce. Tym samym MKS Ciechanów zwyciężył w Łomiankach 2:1.

W najbliższej kolejce nasza drużyna zagra na wyjeździe z Bugiem Wyszków. Mecz odbędzie się w sobotę, 16 września o godz. 16.30. KS Łomianki zajmuje szóste miejsce w tabeli.

DS, fot. KS Łomianki


Do góry