Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Kalendarium » 2 grudnia

Spektakl dla dzieci
W domu Świętego Mikołaja
2 grudnia 2017 r., godz. 15.00
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
ul. Staszica 2

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy, świąteczny spektakl rodzinny.
Z twórczością Teatru Pana O., mieliśmy przyjemność spotkać się już wcześniej, podczas wyjątkowych i niezapomnianych spektakli o przygodach Pana Kleksa oraz Bałwanka Olafa z Krainy Lodu. 

Daleko, daleko w północnej Europie, gdzie chłód panuje niemiłosierny, mieszka Święty Mikołaj. A czy ktoś wie, jak wygląda jego domostwo? Podczas spektaklu dzieci będą mogły usiąść z Mikołajem i porozmawiać o świątecznej tradycji. Poznają też sekrety z jego prywatnego życia i dowiedzą się, czy naprawdę pracuje tylko jeden dzień w roku. Podczas spektaklu da sie odczuć klimat mroźnej Laponii, ścierający się z gorącą atmosferą domu Świętego Mikołaja. Podczas tego świątecznego spotkania, oprócz wspólnych zdjęć, śpiewania kolęd oraz pogadanek z Mikołajem, dzieci mają okazję pobawić się z Bałwankiem i Eskimosami. Razem zbudują wielkie Igloo i będą łowić ryby z zamarzniętego stawu. Nie obejdzie się bez bitwy na śnieżki i pobijania rekordu na najdłuższy łańcuch choinkowy. Wyruszajmy więc do Laponii, bo droga długa...Serdecznie zapraszamy całe rodziny na ten wyjątkowy spektakl.
Bilety w cenie 24 zł. wkrótce dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.

[obrazek]

[obrazek]


Do góry