Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Konsultujemy nowe przedszkole

Konsultujemy nowe przedszkole

Burmistrz Dąbrowski zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące koncepcji budowy przedszkola przy ul. Szczęśliwej w Łomiankach. Działka, na której w przyszłości powstanie przedszkole, została odzyskana przez Gminę Łomianki wyrokiem sądu z 2015 roku.

[obrazek]
jeden z wariantów, które zostaną przedstawione podczas spotkania z mieszkańcami

Od 12 do 20 października będą trwać konsultacje społeczne w sprawie koncepcji budowy przedszkola przy ul. Szczęśliwej. Ich celem będzie zebranie wniosków oraz opinii mieszkańców dotyczących sporządzonej koncepcji budowy przedszkola.

Spotkanie z mieszkańcami w ramach konsultacji odbędzie się w czwartek, 12 października o godz. 17.00 w Centrum Kultury. W trakcie uczestnicy będą mogli wnieść swoje uwagi oraz opinie. Osoby, które nie będą obecne na czwartkowym spotkaniu, będą miały czas do 20 października, aby wspomniane przesłać pisemnie na formularzu konsultacyjnym na adres: Urząd Miejski w Łomiankach, ul. Warszawska 115, 05-092 Łomianki lub drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@lomianki.pl

Z dokumentami dotyczącymi konsultacji można zapoznać się TUTAJ.

[obrazek]
na tej działce w przyszłości powstanie nowoczesne przedszkole

Działka, na której w przyszłości powstanie przedszkole, wróciła na własność Gminy Łomianki wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie z 5 lutego 2015 roku.

DSDo góry