Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Utrudnienia na Zachodniej

Utrudnienia na Zachodniej

W najbliższy piątek zostanie zamknięty wjazd w ul. Zachodnią od ul. Wiślanej w Dąbrowie. Utrudnienia spowodowane są budową ronda. Za wykonanie inwestycji w pełni odpowiedzialne jest Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

[obrazek]

Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim informuje, że 10 listopada br., planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu zatwierdzonej przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Wiślanej, Zachodniej i Dolnej w Dąbrowie.

[obrazek]

- W zakresie planowanej do wprowadzenia czasowej organizacji ruchu zamknięciu ulegnie wjazd w ul. Zachodnią od ul. Wiślanej wraz z wyłączeniem ruchu, zachodniego pasa ruchu ul. Wiślanej w rejonie przedmiotowego skrzyżowania - czytamy w komunikacie przesłanym przez ZDK.

[obrazek]

Dojazd do. Ul. Zachodniej będzie możliwy poprzez ul. Kolejową (DK7), ul. Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym oraz drogę serwisową wzdłuż DK7 i ul. Sierakowską.

[obrazek]

Wprowadzone zmiany oznaczają, że od tego piątku kierowcy nie tylko nie będą mogli przejechać ul. Wiślaną do DK7 czy skręcić w ul. Dolną, ale także wjechać czy wyjechać z ul. Zachodniej na ul. Wiślaną. Możliwy będzie jedynie przejazd od DK7 na wprost ul. Wiślaną.

W związku z przystąpieniem do kolejnego etapu inwestycji, Komunikacja Miejska Łomianki podjęła decyzję o dokonaniu zmiany tras linii autobusowych ŁD i ŁZ.

- Od piątku, 10 listopada od godz. 11.00 trasa linii ŁD i ŁZ zostaje skrócona do przystanku Piaskowa 01. Godziny odjazdów z przystanku Piaskowa 01 w kierunku ICDS lub w kierunku Warszawy pozostają bez zmian. Od 10 listopada od godz. 11.00 czasowo zawieszone będą  przystanki: Zachodnia, Ułanów Jazłowieckich, Dąbrowa Zachodnia, Wiosenna i Osiedla Równoległa - informuje KMŁ.

DS, mapki z objazdami: Zarząd Dróg PowiatowychDo góry