Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » Utrudnienia na Zachodniej jednak od wtorku

Utrudnienia na Zachodniej jednak od wtorku

Przedłużają się prace związane z budową ronda. Nie dziś, a dopiero we wtorek zostanie zamknięty wjazd w ul. Zachodnią od ul. Wiślanej w Dąbrowie. Za wykonanie inwestycji w pełni odpowiedzialne jest Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

[obrazek]

Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim jeszcze niedawno planował 10 listopada wprowadzić czasową organizację ruchu zatwierdzoną przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Wiślanej, Zachodniej i Dolnej w Dąbrowie. W związku z tym zamknięty miał zostać wjazd w ul. Zachodnią od ul. Wiślanej oraz wyłączony ruch na zachodnim pasie ul. Wiślanej w rejonie skrzyżowania.

Mimo wcześniejszych informacji, samochody i autobusy dziś nadal mogą kursować ul. Zachodnią. Okazało się, że wykonawca musi jeszcze wylać drugą warstwę nawierzchni asfaltowej. To oznacza, że nowa czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona we wtorek, 14 listopada.

[obrazek]

Dojazd do. Ul. Zachodniej będzie możliwy poprzez ul. Kolejową (DK7), ul. Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym oraz drogę serwisową wzdłuż DK7 i ul. Sierakowską.

[obrazek]

Wprowadzone zmiany oznaczają, że od tego piątku kierowcy nie tylko nie będą mogli przejechać ul. Wiślaną do DK7 czy skręcić w ul. Dolną, ale także wjechać czy wyjechać z ul. Zachodniej na ul. Wiślaną. Możliwy będzie jedynie przejazd od DK7 na wprost ul. Wiślaną.

[obrazek]

Do zmian dostosowała się Komunikacja Miejska Łomianki, która dokona korekty tras linii autobusowych ŁD i ŁZ we wtorek, 14 listopada.

- Trasa linii ŁD i ŁZ zostaje skrócona do przystanku Piaskowa 01 od momentu rozpoczęcia kolejnego etapu inwestycji. Godziny odjazdów z przystanku Piaskowa 01 w kierunku ICDS lub w kierunku Warszawy pozostają bez zmian. Jedynie pierwszy poranny kurs linii ŁD będzie kursował bez zmian, tj. będzie rozpoczynał kurs o godz. 7.10 z przystanku Os. Równoległa w kierunku ICDS - informuje KMŁ.

DS, mapki z objazdami: Zarząd Dróg PowiatowychDo góry