Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Kalendarium » 17 listopada

Scena Zaułek
Koncert Piosenki Literackiej
17 listopada 2017 r. o godz. 19.00
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

W piątek 17 listopada 2017 r. Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka będzie można posłuchać na żywo w sali Centrum Kultury w Łomiankach.
Artyści wystąpią w ramach comiesięcznego cyklu spotkań ze Sceną Zaułek, której gospodarzem jest Wojtek Gęsicki.
Paweł Wójcik - płocki artysta, twórczego ducha obudził w sobie, będąc już w dojrzałym wieku. Sięgnął po gitarę, kartkę, długopis i zaczął tworzyć piosenki o życiu.
Przez 2 lata zdążył zdobyć m.in. Grand Prix na festiwalu z Ostrołęce oraz nagrodę im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie.
Śpiewa na swój sposób, często z humorem, o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Paweł Wójcik ma tę zdolność, pewnie dlatego jego utwory szybko trafiły do odbiorców. Ale równie ważna, co tekst, jest muzyka piosenek. Tę wzbogaca Tomasz Sarniak, który towarzyszy Wójcikowi, grając na fortepianie. 
W 2013 r. ukazała się pierwsza płyta artystów „Piosenki za szkłem”. Po jej entuzjastycznym przyjęciu przez słuchaczy, Wójcik w następnym roku wydał drugą - płytę „Obrazki”. Są na niej utwory inspirowane twórczością i życiem malarzy, poetów czy pieśniarzy, którzy wywarli na niego wpływ. Przed nami trzecia płyta płocczanina, która ma się nazywać „Uliczna”.
Serdecznie zapraszamy na kolejne, wyjątkowe spotkanie z piosenką literacką.
Bilety w cenie 10 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.Do góry