Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Zadaj pytanie burmistrzowi

Aktualności » W weekend Warszawska zamknięta

W weekend Warszawska zamknięta

W sobotę i niedzielę (18-19 listopada) planowane jest ułożenie warstwy ścieralnej, czyli ostatniej warstwy konstrukcyjnej nawierzchni ul. Warszawskiej. W związku z tym w ten piątek o godz. 12.00 nastąpi komisyjne wprowadzenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu.

[obrazek]

Ogólne zasady:
- utrzymany zostanie ruch w kierunku Warszawy ul. Warszawską oraz ruch w kierunku ul. Rolniczej objazdem, tj. drogą bez nazwy
- ruch w ciągu ul. Warszawskiej odbywać się będzie jednym pasem ruchu (raz jednym, raz drugim w zależności od usytuowania robót bitumicznych)
- w miejscu wykonywania robót bitumicznych brak będzie tymczasowych przystanków autobusowych i przejść dla pieszych

Po realizacji warstwy ścieralnej - w następnym tygodniu - możliwe będzie wykonanie oznakowania poziomego nawierzchni i przywrócenie ruchu w obu kierunkach na ul. Warszawskiej.

Prosimy o szczególną wyrozumiałość i cierpliwość w tych dniach. Zaleca się, o ile to możliwe, omijanie przejazdu ul. Warszawską i pozostawienie samochodów poza posesjami usytuowanymi w bliskim sąsiedztwie prowadzonych robót (korzystanie ze zjazdów będzie bardzo utrudnione).

MA


Do góry