Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Komunikaty » Wystartował sezon pływacki

Wystartował sezon pływacki

Na początku listopada w ICDS odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody pływackie z cyklu XII Grand Prix Łomianek w Pływaniu. Wystartowało w nich ponad 180 zawodniczek i zawodników z terenu całego województwa.

[obrazek]

[obrazek]

Młodsze grupy wiekowe rywalizowały na dystansie 25 m stylem dowolnym (jedna długość basenu), natomiast starsi zawodnicy  mieli do pokonania dystans dwukrotnie dłuższy. Oprócz wyścigów indywidualnych, publiczność emocjonowała się również wyścigami rodzinnymi oraz rywalizacją sztafet szkolnych.

[obrazek]

Tradycyjnie pierwsze trójki w poszczególnych kategoriach wiekowych udekorowane zostały pamiątkowymi medalami i dyplomami.

[obrazek]

W zawodach świetnie zaprezentowali się zawodnicy UKS V Łomianki wielokrotnie stając na najwyższym stopniu podium i  bijąc swoje rekordy życiowe. Autorem najlepszego wyniku zawodów został Tomasz Biadoń, pokonując dwie długości basenu w czasie 0:25,08.

[obrazek]

[obrazek]

Kolejny etap zawodów już 9 grudnia 2017 r. na pływalni ICDS. Impreza organizowana jest przy współpracy ICDS, Gminy Łomianki oraz UKS V Łomianki.

[obrazek]

DS, fot. MKDo góry