Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Zmiany w komunikacji na Warszawskiej

Zmiany w komunikacji na Warszawskiej

W związku z przywróceniem dwukierunkowego ruchu na ul. Warszawskiej, od 1 grudnia od około godz. 12.00 linie Ł1, Ł2, ŁD i BIS będą kursować w obu kierunkach.

[obrazek]

- Przystanki „Szkoła”, „Majowa/Lwowska” i „Polmo” będą czynne w obu kierunkach, jednak do czasu zakończenia prac w zatokach przystankowych, autobusy będą się zatrzymywać na jezdni, na wysokości zatok przystankowych - informuje Komunikacja Miejska Łomianki.

Również od 1 grudnia od około godz. 12.00 autobusy linii Ł1, Ł2, ŁZ i BIS jadące z Warszawy, na wysokości ul. Przyłuskiego będą skręcać z ul. Kolejowej w ul. Warszawską.

[obrazek]

Ponadto przystanki „Buraków 02” i „Brukowa 02” ulegną likwidacji. W ich miejsce uruchomione zostaną nowe przystanki „Buraków 03” i  „11 Listopada 02”.

Dodatkowo dla linii ŁZ jadącej w kierunku Dąbrowy będzie obowiązywał przystanek „Brukowa 01”. Natomiast kursy linii Ł1 przez CH Auchan w kierunku Dziekanowa Leśnego będą odbywać się bez zatrzymania na przystanku „Brukowa 01”.

DS


Do góry