Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Warszawska znowu dwukierunkowa

Warszawska znowu dwukierunkowa

Zgodnie z deklaracjami dziś na ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Brukowej do ul. Wiślanej został przywrócony dwukierunkowy ruch. W obu kierunkach kursują również autobusy linii Ł1, Ł2, ŁD i BIS.

[obrazek]

W piątek, 1 grudnia o godz. 12.00 odbyła się komisja odbiorowa, podczas której wprowadzono stałą organizację ruchu na ul. Warszawskiej. Już pół godziny później na odcinku od ul. Brukowej do ul. Wiślanej został przywrócony ruch w obie strony.

[obrazek]

Wykonawca, tj. firma PORR S.A., musi jeszcze wykonać prace związane z przebudową ścieżki rowerowej oraz ciągu pieszego.

[obrazek]

Na ul. Warszawską wróciły także eŁki. Przystanki „Szkoła”, „Majowa/Lwowska” i „Polmo” będą czynne w obu kierunkach, jednak do czasu zakończenia prac w zatokach przystankowych, autobusy będą się zatrzymywać na jezdni, na wysokości zatok przystankowych. Natomiast autobusy linii Ł1, Ł2, ŁZ i BIS jadące z Warszawy, na wysokości ul. Przyłuskiego będą skręcać z ul. Kolejowej w ul. Warszawską.

[obrazek]

W kierunku Łomianek doszły dwa nowe przystanki w Burakowie, natomiast likwidacji uległ przystanek na wysokości Warszawskiej 84.

[obrazek]

I przypomnijmy jeszcze, że na odc. od ul. Fabrycznej do Brukowej zachowany zostanie dla mieszkańców możliwy objazd ul. Warszawskiej tzw. drogą bez nazwy:

-w kierunku ul. Brukowej w godzinach 4.00-12.00 ulicami od Rolniczej Raabego, Kiepury, Jeziorną, drogą bez nazwy przy GPSZOK;
- w kierunku ul. Wiślanej w godzinach 12.00-4.00 ulicami drogą bez nazwy przy GPSZOK, Jeziorną, Kiepury, Raabego do Rolniczej.

DS


Do góry